środa, 9 lipca 2014

Samochody rc: BARBARIAN EXL

Samochody rc: BARBARIAN EXL

Samochody rc
ACME barbarzyńskamodel NXL jest całkowicie wbudowany, w pełni funkcjonalny, w skali 1:08 monster truck na drodze, i posiada wiele ulepszeń, które czynią go doskonałym modelu nitro. Ten jestwersja Pro i jest wyposażony w wysokiej jakości komponentów, takich jak ucieczka z utwardzonego aluminium i 4WD jest wyposażony w potężny silnik bezszczotkowy, który daje ten potwór fenomenalne przyspieszenie! Model ten jest kulminacją Brushless ACME w kategoriach monster trucków! 
Jasne chromowane koła, które dają doskonałą próbkę końcową na ingenieria.Tiene amortyzatorów 16mm aluminiowych przeznaczonych do wygładzania prędkości na poziomie gruntu są wybrane z kolei dołączony do obudowy aluminiowej przez twardą aluminiowej wieży. Para to z przodu ultra - moc i tylny zderzak ma model, który powinien wytrzymać prawie wszystko można rzucić na niego! Mimo, że nie ma modelu jest niezniszczalna, mamy czas szeroką gamę części zamiennych i uaktualnień w celu wzmocnienia i naprawy modelu w przypadku klęski żywiołowej! 

EXL barbarzyńca jest zbudowany z zaawansowanym części i innowacyjnej techniki, aby uzyskać jak najlepszy rezultate.Sistem nowy kierunek osi obrotu gdzieoś C rozciągający się do środka koła, funkcja ta poprawia wydajność układu kierowniczego. Jest to specjalnie zaprojektowany system zawieszenia z dwóch trybów ustawiania zawieszenia tylnego, który umożliwia elastyczny tryb jazdy i płynną jazdę. 
Część jego sukcesu jest ze względu na ultra-kompaktowych pojemników drobnych zmian, które ma niski środek ciężkości, co pomaga przyczepność i kontrolę. Transmisja jest także bardzo trwałe, dzięki czemu można lepiej radzić sobie z twardymi uderzeniami przednich. Jest zaprojektowany z przełożeń, które zapewnia doskonałe przyspieszenie i wysoką prędkość maksymalną. Nie tylko to komoda wykonana jest ze stali i konstrukcji zębnika ułatwia utrzymanie i naprawy. 

samochody rc


EXL barbarzyńska zbudowana jest wokół wąskiej, ale solidnej aluminiowej obudowie, w tym scentralizowane obudowy, która zapewnia lepszą obsługę i szybszą reakcję. Wstrząsy są amortyzowane przez sprężyny o średnicy 16 mm bardzo szerokie Oglądanie obrazów. 
Wynik ten posiada regulowany pałąk na przyczepność i stabilność, która zależy od tego, czy przyspieszenie asfaltowych lub kamienne podłogi. Ponadtoprzedni zderzak jest zaprojektowany, aby przejść z powrotem w życie, można zapobiecpodwozie zniekształcony lub nawet uszkodzony podczas lądowania po skokach. 
Jej długość wynosi 550 mm i 28 mm długość 1/8 skali ciężarówką nitro oznacza, że prawdziwa zabawka, która będzie bardzo przyjemny great'll stanie iść prawie wszędzie - asfalt, skały, drogi, off-road-wybór należy do Ciebie.


Samochody rc


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz