środa, 9 lipca 2014

Samochody rc: WEREWOLF BRUSHLESS

Samochody rc: WEREWOLF BRUSHLESS


samochody rc


Nasze najbardziej zaawansowane modele samochodów pilot jestnowy "wampir" bezszczotkowe skali 1:8. Zaprojektowane dla profesjonalnych wyścigów, model w stanie konkurować i wygrywać na najwyższym poziomie konkurence.Posebnost tego modelu jest to, że posiada wiele unikalnych innowacji, które dał w przyszłości z najlepszym poziomem konkurencyjności. Instalacja mapotężny potężny silnik indukcyjny i bateria 11,1 V Li-Ion pozwala na "wampirem" iść 50 mil na godzinę, a wózek nie jest maopcji moc dodać trzy baterie jest nieskończona. Aby wziąć udział w wyścigu szybko każdy model wymaga również zakrzywione i proste, i "Wilkołak" do czynienia z budową jakości i elementów wysoce regulowanych, tak zupełnie wygrał. 
"Wampir" jest prezentowany w dwóch wersjach: Standard i Pro, który, mimo że był bardzo podobny do wersji Pro z stabilizatory przedniej i stabilizatory przedniej i tylnej osi. Wersja Pro posiada również stemple aluminiowe z regulowaną bieguna, podczas gdy średnia wersja zderzaki z tworzyw sztucznych. 

samochody rc

AC zdalnie sterowany samochód jest w pełni zmontowane wszystko, czego potrzebujesz, z wyjątkiem 8 baterii AA, potrzebny jest odbiornik zdalnego sterowania. Pilot 2.4G, co oznacza, że można uruchomić z wieloma innymi pojazdami zdalnego sterowania w tym samym czasie, bez problemów z zakłóceniami. Ten notvery konkurencyjny model będzie trzeba wszystkie swoje umiejętności zarządzania, szczególnie przy dużych prędkościach. Dlatego model ten jest polecany dla osób powyżej 14 lat.


samochody rc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz