piątek, 25 kwietnia 2014

Jazdy po raz pierwszy pojazd elektryczny: Zero TAZZARI informacion

samochód zdalnie sterowanyFaktem jest, że samochody elektryczne są obecnie jednym z głównych powodów zainteresowania i inwestycji samochodów. Paliwa kopalne są zanieczyszczenia i z biegiem lat są ucieka i droższe, co alternatywne źródła energii, aby uzyskać ziemię przez skoki.

W świecie motoryzacyjnym pojawienie się pojazdów z napędem elektrycznym jest nadal w początkowej fazie, chociaż większość producentów mają swoje samochody elektryczne już na rynku lub o do stawienia się.

Tak, wiem, miłośników samochodów nie przekonują nas, że najbardziej minimalne zapomnieć o naszych bieżących samochodów i pojazdów, które mają nie narzędzi, myślenia brzmi je lub silnika, estetyczne i nie zbyt zachęcające, wymiary... ale polecenia przemysłu i jeśli chcesz zmienić przez dziesięciolecia, będzie musiał to zrobić.

samochód zdalnie sterowany


W każdym razie to zrobić wyjaśnienie ponieważ kilka dni temu umieścić mnie za kierownicą samochodu elektrycznego dla pierwszego czas aby w ten sposób móc przynoszą doznania, które mam produkowane dowód.

Modelu, że to stało się wyróżnieniem jest Zero TAZZARI informacion. Pojazd ten jest produkowany w Imoli (Włochy) przez TAZZARI informacion, firma, która pracowała w kilku obszarach dla Ferrari i Lamborghini.

Zero ma mniej niż 3 metry długości i 1 zmierzona miernik i pół szerokości i prawie tej samej wysokości. To dwumiejscowy pojazd wymiary podobne do Toyota iQ lub Smart fortwo.

Jego waga wynosi 600 kg. (i więcej niż połowę masy baterii, ponieważ pojazd nadużywane włókna do zmniejszenia masy ciała) i posiada napęd na tylne koła. Jako specjalną funkcję pojazd ten jest certyfikowany w Hiszpanii jako pojazdu czterokołowego i nie turystyka.

samochód zdalnie sterowanyChcesz wiedzieć korzyści? Nie przejmuj się, daje jej silnik elektryczny 15kW, które przetłumaczone do CV (mimo, że konwersja nie jest 100% prawdziwe) będzie 20 HP. Tak, nie mamy odchodzą od, TAZZARI informacion jest miejski pojazd. W mieście moc wystarcza od silników elektrycznych, do momentu obrotowego z postoju, osiągając prędkość średnia bardzo szybko. Autonomię osiągnęła 140 km i jest 230V 8 godzin ładowania, ale podłączając go poprzez połączenie elektryczne trójfazowe mogą być naładowane w mniej niż 2 godziny.

Już jego wygląd sugeruje, że nie jest to samochód elektryczny więcej. Jak widać, TAZZARI informacion jest bardzo uderzające samochód, który pozwala także nieskończoną różnorodność kombinacji sufit/felgi/ciała tak, że mamy wyjątkowy samochód, coś bardziej modne.

samochód zdalnie sterowanyPowiedz mi o zakończeniu

Dobrze mówią o zakończeniu przed musimy porozmawiać o cenach, z tej prostej przyczyny, że TAZZARI informacion definiuje pojazd jak singiel "elektryczny samochód sportowy po przystępnych cenach". Definicja ta jest nadana, że samochody elektryczne Mitsubishi i-Miev lub Nissan liści są nadal wygórowane ceny dla osób, TAZZARI informacion, aktualne zniżki (rząd dotuje 25% ceny wszystkie samochody elektryczne 2012) można przejść do nieco ponad 18,000 €. Bardzo dobra cena, licząc, że wtedy każdy wkład ma koszt 1 € około na 100 km.

Wracając do wykończenia, poza, jak już powiedzieliśmy, jest bardzo uderzające, z małych tylnego bagażnika z miejsca za kilka worków i inne miejsca w kaptur na przewód ładowania i niewiele więcej.Już patrząc wewnątrz I powiedzieć, że mile mnie zaskoczyła. Przestrzeni jest wystarczająco dla dwóch osób dorosłych nie dotykać i daje uczucie siedzi dość sportowej jazdy, ponieważ jest to samochód, gdzie zasiądzie to bardzo niskie.

Przed kołem kierownicy, sportowy i bardzo małe (samochód ma nie sterowania poduszek powietrznych, nie ABS lub trakcji), mamy małą "Prędkościomierz" i już w desce rozdzielczej jest gdzie potrzebujemy reszta narzędzi: licznika, poziom naładowania baterii i 4 przyciski opcji, które przeanalizujemy później.

Samochodu obejmuje radio CD MP3 z połączenia USB i iPod, elektryczne szyby i sportowy design pedały.

Napisał(a) recenzję wszystko oferuje małe TAZZARI informacion na stojąco, to najwyższy czas, aby wydostać się spróbować so... zaczęliśmy!

Gdzie podłogę do rozruchu?

Dobrze aby rozpocząć, to jest tak proste, jak dać kontakt i bez przesłuchania nic samochód już czeka, że zostawiam. Przed tym I odkryć, cztery przyciski w konsoli środkowej, które są 4 tryby"jazdy". Od prawej do lewej są niebieski przycisk (opcja deszcz, po mokrej podłodze i służąc jako trakcja kontroli), zielony przycisk (gospodarki, krążyć wokół miasta, ograniczona do 50 km/h), żółty przycisk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz