wtorek, 1 kwietnia 2014

Samochody rc.Historia del Lamborghini Reventon

Po poznaniu historii Lamborghini, teraz mówić bardzo egzotyczne Lamborghini Reventon, który został odsłonięty podczas konferencji prasowej w 2007 samochody rc Show IAA we Frankfurcie.

Oficjalna informacja prasowa i ujawnił szczegóły dotyczące Reventón i niektóre z tych informacji są podsumowane w następujący: LP640 posiada zmodyfikowany silnik z 650 KM z pojemności 6,5 litra.Silnik prawie wyłącznie bazowej samochodu, który nie został zmieniony lub zastąpiony utworzyć jasne elementu samochodowego.

samochody rc


To był najdroższy samochody rc elektryczne, który przyszedł przez drzwi Sant'Agata. Wyceniony na całym świecie milion euro (bez podatków) i produkcja 20 jednostek, nowy Reventón się kolekcjonerskim.

Ten samochody rc ma nowe fotele planszowe leczenie i imponujący, to Lamborghini, które ma być zadowoleni na drodze. Wszystkie deska rozdzielcza jest wykonana z litego kawałka aluminium, objętej części włókien węglowych w celu zapobieżenia połysk. Same instrumenty są bardziej ekskluzywne: są trzy monitory LCD, które wyświetlają wszystkie niezbędne informacje, centralny wyświetlacz pokazuje, czy siły G (aby upewnić się, że kierowca wie ile trzyma G jest na zakrętach, jak w samolocie walki, w której pierwotny projekt) została podjęta.

samochody rc


Jak na wygląd zewnętrzny samochody zdalnie sterowane, konieczne jest, aby pamiętać, że Reventón jest charakteryzuje się kanciaste formy i innowacje projektowe w szerokim tylnych błotników, innowacyjności świateł przednich i tylnych grup, które są wykonane z trzy układy ciepła LED wytrzymałe, aby wytrzymywać temperaturę wylotu gazu z jej centralnego światła mocujące.

samochody rc


Źródło zbliżone do samochody rc elektryczne projektowania wyglądu, który pokazuje nadkola są nieco kanciaste, nie okrągłe jak w pierwotnym Murciélago LP640.Trójkątna konstrukcja przedniego spojlera i kaptur zabiera nas z powrotem do pokrywy silnika i tylnej części. Należy także pamiętać, że pokrywa silnika dodano elementy szklane, aby zapewnić możliwość patrzenia na sercu samochodu. Innym szczegółem jest filtr paliwa specjalnego rodzaju, ponieważ jest wykonana z jednego kawałka aluminium.

Jeśli masz wrażenie, że dobry LP640 siedzi na kołach, Reventon zabiera je do następnego poziomu. Czarne felgi mają wysoki połysk, a każdy z nich ma specjalny pięć ramion z włókna węglowego płetwę stworzenia wygląd turbiny reakcyjnej i jednocześnie tworzenie dodatkowego chłodzenia dla standardowych płyt ceramicznych. 

  Nie ma wątpliwości, że Reventon generowane przed i po w świecie samochody rc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz